اطلاعیه آموزشی مخصوص نودانشجویان سال تحصیلی 1400-1399

اطلاعیه آموزشی مخصوص نودانشجویان سال تحصیلی 1400-1399


 

دانشجویان محترمِ ورودی جدید

با سلام و عرض ادب

 

ضمن عرض تبریک خدمت تک تک شما نودانشجویان عزیز بابت قبولی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه بوعلی سینا و آرزوی سلامتی برای همه شما دانشجویان محترم، خواهشمند است به منظور هر چه اثربخش‌تر شدن آموزش در نیم‌سال 3991، نکات و تذکرات ذیل را مورد توجه قرار دهید.

1- با عضویت و مراجعه روزانه و مستمر خود به کانال رسمی دانشکده در پیام‌رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/basurazan  از آخرین اطلاعیه‌ها، پیام‌ها و سایر موضوعات مهم مربوط به دانشکده مطلع شوید.

2- جهت اطلاع و آگاهی از نحوه کار کردن با سامانه آموزشی گلستان به لینک http://78.39.205.49/MANUALs/Daneshju.html مراجعه فرمایید.

3- به صورت فعال در کلاس‌های درس خود مشارکت داشته باشید. با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا، کلیه کلاس‌های نیم‌سال جاری به صورت مجازی و با استفاده از سامانه درس‌افزار به آدرس http://cw3.basu.ac.ir/ و سامانه ادوب کانکت برای کلاس‌های آنلاین به آدرس http://vc3.basu.ac.ir/  خواهد بود. برای هر دو سامانه درس افزار و آدوب کانکت اطلاعات کاربری بدین شرح است: نام کاربری: شماره دانشجویی و  رمز عبور: کد ملی.  برای دانشجویانی که در ابتدای کد ملی آن‌ها صفر وجود دارد، رمز، بدون صفر وارد می‌شود.

4- آموزش‌های مورد نیاز برای بهره‌برداری از سامانه‌های مذکور را از آدرس http://elearning.basu.ac.ir/new-education-for-students1 دریافت فرمایید.  

5- با مراجعه به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا و اخذ گزارش 78 از برنامه، دروس و ساعات کلاسی خود مطلع شوید. برای تمام دروس شما، گروه مجازی به شرح جدول ذیل ایجاد شده است. این گروه‌ها با هدف تعامل دوسویه دانشجویان و اساتید محترم ایجاد شده و اطلاع‌رسانی‌هایِ ضروری مربوط به هر درس در آن‌ها انجام خواهد شد. لازم است هر دانشجو صرفا در گروه مجازی دروس مربوط به خود عضو شود. حتما و حتما از نام و نام خانوادگی رسمی و عکس پرسنلی در پیام‌رسان شبکه مجازی خود استفاده کنید و به محض عضویت خود را همراه با شماره دانشجویی معرفی فرمایید.

 

درس

استاد

روز و ساعت کلاس

آدرس گروه مربوطه

مبانی سازمانی و مدیریت

دکتر رضایی راد

یک شنبه ۰۸:۰۰-۰۹:۳۰
یک شنبه ۱۷:۰۰-۱۸:۳۰

اینجا کلیک کنید

اصول حسابداری 1

سرکار خانم فتحی

یک شنبه ۱۱:۰۰-۱۲:۳۰
یک شنبه ۱۴:۰۰-۱۵:۳۰

اینجا کلیک کنید  

زبان انگلیسی

دکتر سپهری نیا

سه شنبه ۰۸:۰۰-۰۹:۳۰
سه شنبه ۱۴:۰۰-۱۵:۳۰

اینجا کلیک کنید

ریاضی پایه

دکتر عابدی

یک شنبه ۰۹:۳۰-۱۱:۰۰

 شنبه ۰۸:۰۰-۰۹:۳۰

اینجا کلیک کنید

انقلاب اسلامی ایران

جناب آقای نیازی

دو شنبه ۱۶:۰۰-۱۸:۰۰

اینجا کلیک کنید

 

 

6- حضور غیاب دانشجویان در سامانه گلستان توسط اساتید ثبت خواهد شد. ملاک ثبت حضور و غیاب، حضور و مشارکت دانشجو در کلاس‌های آنلاین و مراجعه به سامانه درس‌افزار برای دریافت مفاد درسی آفلاین خواهد بود. هر دو سامانه قابلیت گزارش‌گیری حضور و مدت زمان حضور دانشجو را به ساعت، دقیقه و ثانیه دارد. با توجه به شرایط خاص این نیم‌سال، تعداد جلسات مجاز غیبت دانشجویان 16/5 است.

7- مشکلات و مسائل فنی مربوط به درس‌افزار و نرم‌افزار ادوبی کانکت را به روشی که در کانال دانشکده اطلاع‌رسانی شده است با پشتیبان دانشکده، جناب آقای قاسملو و از طریق شماره تماس ۰۹۱۸۷۱۶۲۷۶۰ در واتس‌آپ در میان بگذارید.

8- مسائل آموزشی خود را با رعایت سلسله مراتب اداری و از طریق پیام‌رسان ایتا نخست با کارشناس آموزشی، آقای اکبری (@Akbari6466) و در صورت نیاز با معاون آموزشی و سرپرست گروه مدیریت، دکتر صارم (@AASarem) در میان بگذارید.

9- در مواقع ضروری، ارتباط مستقیم از طریق پیام‌رسان ایتا با ریاست محترم دانشکده، جناب آقای دکتر نادری مهدیی (@KNaderiM1976)، معاون آموزشی و سرپرست گروه مدیریت (@AASarem)، ممکن خواهد بود.

10- برای آشنایی با رشته خود، برنامه‌ریزی تحصیلی، اخذ راهنمایی جهت مطالعه دروس، آگاهی از دروس و تعداد واحدهای رشته و .... در گروه مجازی مربوط به رشته خود به آدرس ذیل عضو شده و با استاد راهنمای خود در ارتباط باشید.

 

رشته

استاد راهنما

آدرس گروه مربوطه

مدیریت بازرگانی

دکتر رضایی راد

اینجا کلیک کنید

مدیریت صنعتی

دکتر رهبر

اینجا کلیک کنید

 
11- در کانال انجمن علمی دانشکده به آدرس https://eitaa.com/joinchat/479199303Gb0af5986dd  عضو شوید.
12- برای آگاهی از برنامه هشت ترمی خود و دروسی که در طول سال تحصیلی خود خواهید گذراند به آدرس وب‌سایت دانشکده http://razan.basu.ac.ir/mng-courses مراجعه فرمایید.
13- جهت آگاهی از مقررات آموزشی با مطالعه «آیین‌نامه یکپارچه آموزشی دوره‌های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای دانشجویان ورودی سال 1397 و بعد از آن» از آدرس http://em.basu.ac.ir/PDF/Aeen-name-yekparche-14-08-1397-(3).aspx اقدام فرمایید.
14- مستحضر باشید که به هیچ عنوان امکان انتقال از دانشکده به سایر دانشگاه‌ها وجود ندارد و در مدرک تحصیلی شما نام کامل دانشکده (دانشکده مدیریت و حسابداری رزن) قید خواهد شد.
15- جهت تماس با دانشکده با پس از شماره‌گیری شماره 08136225627 و 08136225116، 08136228025 از داخلی مربوطه بر اساس راهنماییِ تلفن گویا استفاده فرمایید.

 

در پایان، ضمن تبریک مجدد و آروزی سلامتی برای شما دانشجویان عزیز، ان‌شاالله تحت رهنمودهای ریاست محترم دانشکده، جناب آقای دکتر نادری و اساتید محترم و همین‌طور همکاران گرانقدر دانشکده و نیز همراهی شما دانشجویان گرامی، نیم‌سال تحصیلی 3991 با موفقیت پشت سر گذاشته شود.

 

با احترام

علی اصغری صارم

معاون آموزشی دانشکده مدیریت و حسابداری