اطلاعیه آموزشی-تذکرات و نکات مهم انتخاب واحد 4021

اطلاعیه آموزشی-تذکرات و نکات مهم انتخاب واحد 4021


 

تذکرات و نکات مهم انتخاب واحد 4021  دانشکده مدیریت و حسابدرای

دانشجویان محترم؛ با سلام

ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی و تبریک پیشاپیش بابت شروع سال تحصیلی جدید و آرزوی سلامتی برای شما عزیزان، مستحضر هستید که انتخاب واحد به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه گلستان و از مسیر پیشخوان خدمت-ثبت نام اصلی و از ساعت 18 تاریخ 03/06/1402 الی 09/06/1402 به تفکیک ورودی‌ها انجام می‌شود. راهنمای کامل انتخاب واحد در کانال ایتای دانشکده قرار داده شده است. مطالعه دقیق و کامل این راهنما و رعایت نکات و تذکرات مندرج در این فایل و موارد ذیل، جهت ثبت نامِ بدون مشکل الزامی است.

ساعت شروع انتخاب واحد در سوم شهریور ماه از ساعت 18:00 (6 عصر) آغاز و به مدت 24 ساعت ادامه خواهد داشت و این روال برای ورودی‌های بعدی نیز به همین شکل دنبال خواهد شد.

 1. دانشجویانی که در مهلت تعیین شده انتخاب واحد نکنند، صرفاً می‌توانند در موعد حذف و اضافه با مراجعه به آموزش دانشکده حداکثر  14واحد انتخاب کنند.
 2. عدم انتخاب واحد در مهلت تعیین شده و نیز زمان حذف و اضافه، به معنای انصراف از تحصیل تلقی شده و آموزش دانشکده در این جهت اقدام خواهد کرد.
 3. دانشجویان محترم، تا قبل از تکمیل و ثبت نهایی کلیه دروس از ارسال انتخاب واحد خود به استاد راهنما خودداری کنند. پیشنهاد می‌شود این کار در آخرین ساعات روز 09/06/1402 انجام شود.
 4. چنانچه سنوات آموزشی دانشجو طبق آیین‌نامه به اتمام رسیده باشد، می‌تواند درخواست تمدیدسنوات خود را در پیشخوان‌های مربوط به تمدیدسنوات درج نماید تا در روز انتخاب واحد، مشکلی جهت اخذ دروس نداشته باشد.
 5. چنانچه دانشجویی درسی را انتخاب کند که برخلاف مقررات آموزشی باشد، آن درس توسط آموزش دانشکده حذف خواهد شد.
 6. دانشجویانی که در ارزشیابی اساتید شرکت نکرده باشند، انتخاب واحد ایشان با  12ساعت تاخیر امکانپذیر خواهد بود.
 7. دانشجویانی که ترم آخر نیستند، نمی‌توانند بیش از یک درس از مجموعه دروس معارف اسلامی را انتخاب کنند. تنها درس دانش تنظیم خانواده را می‌توانید با یک درس معارفی دیگر اخذ کنید. دانشجوی ترم آخر چه کسی است؟

شروط ذیل برای مشمول شدن دانشجو به عنوان دانشجوی ترم آخری لازم بوده و در صورت فرآهم نبودن هر کدام از این شروط، دانشجو از مزایای ترم آخری (مانند انتخاب بیش از یک درس معارفی، اخذ درس با تداخل ساعتی و ....) بهره‌مند نخواهد شد. این شروط عبارت هستند از:

الف) حداکثر واحد باقی مانده برای دانشجو در نیم‌سال مذکور 24 واحد باشد.

ب) دانشجو تمام دروس خود را در همان ترم انتخاب کند و هیچ درسی حتی به عنوان معرفی به استاد برای وی باقی نمانده باشد.

 1. دانشجویانی که به خاطر ترم آخر بودن بیش از حد مجاز واحد اخذ نمایند، حق شرکت در حذف اضطراری را ندارند و در صورت شرکت، سایر درس‌های اضافی آن‌ها با توجه به معدلشان حذف می‌شود.
 2. از دروسی که در ترم حاضر ارائه شده است، به هیچ عنوان درس معرفی به استاد برای دانشجو منظور نخواهد شد. بنابراین خواهشمند است، از عدم انتخاب تعمدی دروس ارائه شده خودداری فرمایید. عدم اخذ دروس، منجر به زیر حد نصاب شدن آن‌ها و در نهایت حذف خواهد شود. دانشجویان همه ورودی‌ها در تمام رشته‌ها موظف هستند دروس را دقیقا طبق برنامه هشت ترمی خود اخذ کنند.
 3. مسئولیت اصلی رعایت کف و سقف واحدهای اخذ شده و نیز رعایت پیش‌نیازی دروس با دانشجو بوده و هرگونه پیامد و مسئله آموزشی ناشی از عدم رعایت این موارد متوجه ایشان خواهد بود.
 • حداقل واحد اخذ شده: 12 واحد؛ حداکثر واحد قابل اخذ: 20 واحد؛ حداکثر واحد قابل اخذ برای دانشجویان ممتاز (با معدل 17 به بالا): 24 واحد؛ حداکثر واحد قابل اخذ برای دانشجویان مشروط: 14 واحد
 1. برای آن دسته از دانشجویانی که در زمان انتخاب واحد با خطای سیستمی مواجه شده و یا به هر دلیلی در انتخاب واحد خود مشکل دارند، از خطای مذکور عکس گرفته و همراه با شرح درخواست خود به همرا شماره دانشجویی و کد دروس صرفا به آدرس پیام رسان ایتا کارشناس آموزش دانشکده به آدرس (@akbari456)، ارسال کرده و از ارسال مجدد آن به مدیر گروه، معاون آموزشی و ریاست دانشکده جدا خودداری کنید. موارد طی جلسات مشترک با مسئولان دانشکده بررسی و نتیجه به اطلاع دانشجو خواهد رسید.
 2. دانشجویانی که به‌ دلایل مختلف منع ثبت نام شده‌اند (جهت اطلاع به فایل راهنمای انتخاب واحد مراجعه شود) ملزم هستند نسبت به رفع مشکل تا قبل از پایان حذف و اضافه اقدام کنند. در غیر اینصورت انتخاب واحد آن‌ها از سیستم حذف خواهد شد. مسئولیت عدم پیگیری متوجه دانشجو خواهد بود (در صورت باقی ماندن در وضعیت منع ثبت نام تا پایان حذف و اضافه انتخاب واحد حذف خواهد شد).
 3. دروسی که طبق برنامه هشت ترمی (چارت) دانشجویان نبوده اما درخواست اخذ آن را دارند، در صورت وجود ظرفیت ثبت نام در آن درس، در روزهای انتخاب واحد کل ورودی‌ها (6 تا 9 شهریور) برای سایر ورودی‌ها نیز باز خواهد شد.
 4. می‌توانید https://razan.basu.ac.ir/mng-courses  برنامه هشت ترمی (چارت) رشته خود را از لینک دانلود فرمایید.
 5. دانشجویان شهریه‌پرداز ملزم به پرداخت (100 درصد شهریه ثابت+40 درصد شهریه متغیر) می‌باشند.جهت اطلاع از وضعیت مالی، گزارش 1110 را از سامانه اخذ فرمائید.
 6. کلیه دانشجویان مهمان و انتقالی در صورت نداشتن سرترم 4021 با واحد پذیرش و ثبت‌نام دانشگاه تماس بگیرند. زمان انتخاب واحد آن‌ها، طبق تقویم آموزشی خواهد بود.
 7. لازم است دانشجویان محترم در فرآیند انتخاب واحد خود به صورت اثربخش با اساتید راهنمای خود در ارتباط باشند.

 

استاد راهنمای رشته مدیریت بازرگانی

دکتر مصطفی رضایی راد

ارسال پیام در پیام‌رسان ایتا آی دی @Mostafaradd

استاد راهنمای رشته مدیریت دولتی

دکتر علی اصغری صارم

ارسال پیام در پیام‌رسان ایتا به آی دی @AASarem

استاد راهنمای رشته مدیریت صنعتی

دکتر امیرحسین رهبر

ارسال پیام در پیام‌رسان ایتا به آی دی @a_h_Ra

 

 

با احترام

علی اصغری صارم

معاون آموزشی دانشکده مدیریت و حسابداری