ثبت‌نام اینترنتی از پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری در سال تحصیلی۹۶-۹۷ دانشگاه بوعلی سینا

ثبت‌نام اینترنتی از پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری در سال تحصیلی۹۶-۹۷ دانشگاه بوعلی سینا


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

??ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه بوعلی سینا و آرزوی توفیق روزافزون به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان می‌رساند فرآیند ثبت‌نام در این دانشگاه در دو مرحله به‌صورت اینترنتی و حضوری انجام خواهد شد که هر دو نوع ثبت‌نام الزامی می­باشد. ثبت‌نام اینترنتی: ??این نوع ثبت‌نام از ساعت ۸:۳۰ صبح روز ۲۶شهریور۹۶ از طریق سایت دانشگاه بوعلی سینا به آدرس www.basu.ac.ir و در سامانه گلستان شروع خواهد شد. ??لازم است برای ثبت‌نام اینترنتی، حتماً از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز(عکس پرسنلی زمینه سفید ۳×۴، شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی پیش‌دانشگاهی، مدرک تحصیلی متوسطه و در صورت وجود، کارت پایان خدمت یا معافیت و برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته، مدرک کاردانی) تهیه‌شده باشد. (عکس ۳×۴ با رزولوشن dpi300 و فرمت jpgg و بقیه مدارک با رزولوشنdpi300 و فرمت jpgg) ??تذکر مهم: با توجه به اینکه عدم دقت در ثبت صحیح اطلاعات در زمان ثبت نام اینترنتی، موجب اختلال و بروز مشکل در ثبت نام حضوری شما خواهد شد لذا در ثبت اطلاعات نهایت توجه و دقت را به عمل آورید، در غیر اینصورت مسئولیت عواقب آن بر عهده شما خواهد بود. تاریخ انتشار: ۲۵شهریور۹۶ [ویژه ورودی۹۶]


??ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه بوعلی سینا و آرزوی توفیق روزافزون به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان می‌رساند فرآیند ثبت‌نام در این دانشگاه در دو مرحله به‌صورت اینترنتی و حضوری انجام خواهد شد که هر دو نوع ثبت‌نام الزامی می­باشد.

ثبت‌نام اینترنتی:
??این نوع ثبت‌نام از ساعت ۸:۳۰ صبح روز ۲۶شهریور۹۶ از طریق سایت دانشگاه بوعلی سینا به آدرس www.basu.ac.ir و در سامانه گلستان شروع خواهد شد. 

??لازم است برای ثبت‌نام اینترنتی، حتماً از قبل، اسکن مدارک مورد نیاز(عکس پرسنلی زمینه سفید ۳×۴، شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی پیش‌دانشگاهی، مدرک تحصیلی متوسطه و در صورت وجود، کارت پایان خدمت یا معافیت و برای پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته، مدرک کاردانی) تهیه‌شده باشد. (عکس ۳×۴ با رزولوشن dpi300 و فرمت jpgg و بقیه مدارک با رزولوشنdpi300 و فرمت jpgg)

??تذکر مهم: با توجه به اینکه عدم دقت در ثبت صحیح اطلاعات در زمان ثبت نام اینترنتی، موجب اختلال و بروز  مشکل در ثبت نام حضوری شما خواهد شد لذا در ثبت اطلاعات نهایت توجه و دقت را به عمل آورید، در غیر اینصورت مسئولیت عواقب آن بر عهده شما خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۲۵شهریور۹۶ [ویژه ورودی۹۶]