تودیع و معارفه

تودیع و معارفه


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

گزارش مشروح و تصویری از مراسم تودیع ومعارفه ریاست پیشین دانشکده آقای دکتر روح الله سهرابی و معارفه رییس جدید دانشکده مدیریت وحسابداری رزن آقای دکتر نادری.

باسمه تعالی

گزارش مشروح از مراسم تودیع ومعارفه ریاست پیشین دانشکده آقای دکتر روح الله سهرابی و معارفه رییس جدید دانشکده مدیریت وحسابداری رزن آقای دکتر نادری.

این مراسم در مورخه 19/08/1395 با حضور رییس دفتر حوزه ریاست آقای دکتر علی عربی،آقای دکتر بنی اردلان رییس پردیس دانشکده های اقماری دانشگاه،جمعی از مسئولین شهرستان رزن(شهردار،شورای شهر،رییس دانشگاه آزاد و...) در محل سالن اجتماعات دانشکده با تلاوت کلام الله و سرود ملی برگزار گردید.

در بخشی ازاین مراسم آقای دکتر حسن علی عربی رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه طی سخنانی گفت: توجه به فرهنگ نه تنها وظیفه همکاران بلکه وظیفه دانشجویان نیز می باشد و بازخورد آن به جامعه و به خود آنان بر می گردد. ایشان با اشاره به وضعیت کلی دانشگاه در خصوص شکل گیری دانشگاه D8 اشاره کرد و عنوان داشت که دانشگاه D8 تنها دانشگاهی واقعی بین المللی است که در دل دانشگاه بوعلی سینا قرار خواهد گرفت و این دانشگاه فرصتی برای دانشجویان و اعضاء محترم هیات علمی خواهد بود. دکتر علی عربی در ادامه به رتبه دانشگاه از نظر شاخص های مختلف اشاره کرده و اظهار داشت: دانشگاه بوعلی سینا در بین دانشگاه های جامع کشور رتبه دهم را به خود اختصاص داده است. وی تاکید نمود: اگر مملکتی قرار است پیشرفت کند باید دانشگاه های آن پیش­رو باشند که این مقوله به رشد فرهنگی بر می گردد. رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه همچنین به جایگاه دانشکده مدیریت و حسابداری رزن اشاره کرده و از کلیه مسؤولین دانشگاه و شهرستان رزن که توانسته اند این دانشکده را با مدیریت و همکاری خود به جایگاه فعلی برسانند تقدیر و تشکر نمودند. وی سپس خطاب به دانشجویان این دانشکده گفت: تحصیل در دانشگاه بوعلی سینا برای شما فرصت مغتنمی است و شما می توانید ضمن مشخص کردن حد و مرزها در کنار درس و تحصیل به مسائل فوق برنامه نیز بپردازید و توصیه نمودند تا  فعالیت­های فرهنگی تقویت شود

ایشان در انتهای سخنرانی خود با تقدیر از  آقای دکتر سهرابی پرداختند و مدیریت ایشان را جزء  بهترین مدیریت های در بین دانشکده های اقماری بیان نموده وبرای ایشان آرزوی موفقیت نمودند ایشان همچنین با تمجید از ویژگی های اخلاقی دکتر نادری (ریاست جدید دانشکده) از مسئولین ادارات ، اساتید کارکنان ودانشجویان حاضر درسالن درخواست نمودند تا با یاری رساندن به ایشان، جایگاه  این دانشکده از لحاظ سطح علمی و فرهنگی ارتقاء بخشند. وی درپایان از مسئولین ادارات شهرستان رزن (فرماندار، نماینده مجلس وشهردار) که درسالهای گذشته پیگیر مشکلات دانشکده  بوده اند به طور ویژه قدر دانی نمودند.

سپس کلیپی از فعالیت­های انجام شده در طی 5 سال گذشته پخش شد

پس از دیدن کلیپ ادامه برنامه  با قرائت نامه تشکر دانشجویان از دکتر سهرابی و اعلام همکاری با دکتر نادری که توسط نماینده تشکل­های دانشجویی صورت پذیرفت.

در ادامه برنامه آقای دکترسهرابی ریاست پییشین دانشکده با حضور درجایگاه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین از برگزار کنندگان این مراسم تشکر نموده و  گزارشی بسیار مختصر ازدوره ریاست 5 ساله خود در دانشکده رزن را نمودند و از حمایت­های ریاست سابق و فعلی دانشگاه تشکر کردند و توفیقات دانشکده را مرهون تلاش همه مجموعه دانستند و در نهایت حلالیت طلبیدند.

 

درقسمت دیگر مراسم آقای دکتر نادری باحضور درجایگاه با عرض خیر مقدم به حضار، علی الخصوص رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه و مشاور رئیس و مدیر پردیس دانشکده­های اقماری دانشگاه، مسئولین ارشد شهرستان به اهم برنامه­های خود پرداختند و تاکید نمودند وظیفه اول همه ما حفظ سلامتی، امنیت و آسایش دانشجویان در جهت پیشرفت تحصیلی است. ایشان ارتقاء کیفیت آموزشی علیرغم محدودیت­ها، حمایت از پژوهش، پیگیری امور و نواقص و نهایتا اخذ مجوزهای احداث را از اهم برنامه­های خود اعلام نمودند. رئیس جدید اعلام کردند که دکتر سهرابی مدیریت موثر و بی نقصی داشتند که از این حیث از ایشان بطور ویژه تشکر می کنیم. در نهایتا اقدامات انجام شده در طی دوهفته مسئولیت خود را بیان نمودند و اعلام نمودند برای موفقیت در این مسیر نیازمند همراهی دانشجویان، همکاران، مسئولین ارشد شهرستان و حمایتهای ریاست محترم دانشگاه را داریم.

 

پایان بخش مراسم همراه بود با تقدیر از دکتر روح الله سهرابی با اهداء لوح سپاس ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر غلامی و هدیه ای ازطرف دانشکده بود.