اطلاعیه‌های دانشگاه بوعلی‌سینا صرفا برای این دانشگاه قابل اجرا است

اطلاعیه‌های دانشگاه بوعلی‌سینا صرفا برای این دانشگاه قابل اجرا است


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

با توجه به بند ۲۱ مصوبات ابلاغی ستاد سلامت وزارت علوم به دانشگاه‌ها، اتخاذ هرگونه تصمیم در مورد تعطیلی فعالیت موسسه براساس شرایط روز، نظرات فنی دانشگاه علوم پزشکی و نیز تایید شورای تامین خواهد بود. بنابراین مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه بوعلی‌سینا مبنی بر عدم برگزاری صرفا کلاس‌های آموزشی و تأکید بر عدم تعطیلی دانشگاه، با پیوست‌های مرتبط است.
 لازم به ذکر است، در این زمینه نامه‌ای رسمی از طرف دانشگاه بوعلی‌سینا به استانداری همدان و دانشگاه علوم پزشکی همدان ارسال شده و تا زمان دریافت پاسخ از ایشان، به عنوان مرجع تأیید در این زمینه، این دانشگاه آمادگی ارائه روال عادی فعالیت‌های خود خواهد داشت.
 دانشجویانی که با توجه به تعطیلی خوابگاه‌ها به شهرهای محل سکونت خود مراجعه کرده‌اند، برای بازگشت به همدان و دانشگاه، در هر زمانی، هماهنگی‌های لازم برای کنترل سلامت خود قبل از مراجعت را انجام دهند.
 نکته: اگر به دلایل کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی و شورای تأمین استان همدان، کلاس‌های آموزشی از هفته آتی یا هفته‌های بعد از آن تشکیل شود، دانشجویان گرامی لازم است، از روابط عمومی دانشگاه و خبرگزاری بسنا، به عنوان مراجع رسمی اطلاع‌رسانی، این اخبار را پیگیری کنند.
 سامانه ارتباط مستمر دانشگاه بوعلی‌سینا و ادمین‌های خبرگزاری بسنا نیز آماده دریافت مطالب و مشکلات دانشجویان عزیز می‌باشند.
 توجه: اطلاعیه‌های دانشگاه بوعلی‌سینا صرفا برای این دانشگاه قابل اجرا است و برای دیگر دانشگاه‌های استان قابل استناد نیست. دانشگاه‌های دیگر به طور مستقیم با شورای تأمین استان و دانشگاه علوم پزشکی همدان مطالب ویژه خود را بررسی و تصمیم گیری کنند.